KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9939694
nr 993 9694
Etsningar
4 st. lösa blad, Hecht, Coutaud, Flocon, Gross, numrerade och signerade, bladets mått: 37x57
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 9 november 2015
kl 18:38:25
350 kr
500 kr
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr